Technické služby

Úvod Služby

Moderní servis není pouze člověk s kufříkem nářadí, který přichází spravit co je rozbité. V našem konceptu začíná servis zákazníkům ještě před obdržením objednávky. Zásobením zákazníků velmi obšírnou informací o výrobku a srozumitelnou nabídkou, nabídnutím zkušeností a rad lidí, kteří znají nejen své výrobky, ale také nemocniční prostředí, kde se tyto výrobky používají.

Ve chvíli, kdy je výrobek dodaný a instalovaný na místě určení, vynaložíme veškerý potřebný čas, abychom se přesvědčili, že uživatelé jsou plně seznámeni s obsluhou přístroje a procedurami spojenými s čistěním a údržbou. Samozřejmě jsme k dispozici zákazníkům v případě potřeby nepřetržitě celých 24 hod.

Dartin nabízí smlouvy na pokrytí potřeb údržby a servisu. Podpis takovéto smlouvy s námi dává uživateli jistotu, že jeho přístroje jsou prohlíženy a udržovány podle předem dohodnutých intervalů a v souladu s platnou legislativou. Servisní technici firmy Dartin vždy po každé údržbě provádí a dokumentují kontrolu elektrické bezpečnosti, tedy zajistí, že zařízení je bezpečné pro pacienta i pro obsluhu.

Všechny naše činnosti, jak obchodního tak servisního charakteru, jsou předmětem systému kontroly kvality, certifikovaného podle ČSN EN ISO 9001:2009 / ISO 14001:2005 s pravidelnými následnými audity. Kopie našeho certifikátu kvality si můžete prohlédnout a podle potřeby stáhnout zde.

 

 

 

 

 


Cz Sk

Naši hlavní dodavatelé


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

© 2017 Dartin spol. s r. o.