Dodavatelé

Úvod Dodavatelé

Níže jsou uvedeny naši hlavní dodavatelé. Dartin působí jako autorizovaný distributor a technický servisní partner pro uvedené výrobce. Kliknutím na logo se otevře výrobce a jeho webové stránky v novém okně. Upozornění: ne všechny výrobky na těchto stránkách jsou k dispozici v české republice.

Atom je japonský výrobce spičkových inkubátorů a vyhřívaných lůžek.

 

Acutronic Medical Systems AG je švýcarský výrobce tryskových ventilátorů pro a.o. ORL a hrudní chirurgii, v této oblastni je jasná svtětová jednička LN. Acutronic má též velký úspěch s inovativní řadou novorozeneckých ventilátorů Fabian.

 

Mezinárodní webové stránky HILL-ROM

 

Švédská firma LIKO je v Evropě přední výrobce mobilních a stropních zvedacích řešení pro nemocnice, dlouhodbé péče a domovy. LIKO je součástí HILL-ROM.

Vyaire Medical je od roku 2017 nový název přístrojové divize dřívějších firem Carefusion a Viasys. V české republice Dartin zastupuje z nabídky Vyaire Infant Flow SiPAP přístroje a aplikátory na nCPAP.

 

Mezinárodní webové stránky Smiths Medical. Pneupac je součásti tohoto koncernu.

 

Vapotherm je název společnosti a obchodní název Hi-VNI je tzv. High-Flow terapie metodou neinvazivní dýchací podpory prostřednictvím nosní kanyly.

 

Inspiration Healthcare dodává aplikátory Inspire nCPAP a rPAP, mozkový monitor Unique CFM a přístroj na hypotermii Tecotherm NEO.


Cz Sk

Naši hlavní dodavatelé


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

© 2017 Dartin spol. s r. o.