Zvedáky do domácí péče s příspěvkem od Úřadu práce

Úvod Aktuality Zvedáky do domácí péče s příspěvkem od Úřadu práce

20.11.2018

V současné době stále více klientů preferuje pobyt v domácím prostředí před ústavním zařízením. To s sebou ovšem přináší určitá omezení v přesunu mezi místnostmi, ale zejména řešení konkrétních situací jako je přesun z lůžka na vozík, na toaletu nebo třeba do koupelny. Takových transferů je během dne nutné provést hned několik, což fyzicky zatěžuje nejen přepravovanou osobu, ale i osoby, které o klienta pečují.

Jako řešení těchto situací nabízí společnost Dartin stropní zvedací systém. Jedná se o jednoduchou kolejnici, na které je zavěšena pojízdná zvedací kazeta se základní nosností 200 kg. Systém je variabilní, tudíž lze sestavit dráhu kolejnic, která umožňuje přesun po celém bytě, mezi místnostmi a případně i pokrytí celé plochy místnosti tzv. traverzovým systémem. Přestože se zvedací systém nazývá "stropní", lze jej bez problémů instalovat i v prostorách, kde není možné využít strop k zavěšení. V těchto případech se využívá bočního zdiva nebo příček.

Kromě široké nabídky přepravních vaků a lůžek přináší stropní kolejnicový systém vysoký uživatelský komfort, který ocení všichni uživatelé.

V případě, že řešíte podobnou situaci, neváhejte nás kontaktovat a připojte se k našim spokojeným klientům. Veškeré informace, zaměření a vypracování kompletní nabídky Vám poskytneme zdarma a naprosto nezávazně.

Osoby se sníženou pohybovou schopností mají možnost požádat o příspěvek na stropní zvedací systém na Úřadu práce, kde je jim poskytnuto minimálně 90 % z ceny celého systému. Pomoc v jednání s úřady od podání žádosti, poskytnutí všech informací, až do instalace a zaškolení je samozřejmostí.


Cz Sk

Naši hlavní dodavatelé


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

© 2017 Dartin spol. s r. o.